Wnętrzarskie piękno tkwi w prostocie

Branża atrakcyjnej aranżacji wnętrz święci dziś swoje tryumfy. Coraz większej ilości osób zależy, aby ich mieszkania i domy zachwycały świeżością, indywidualnością oraz niespotykanym designem. Bardzo popularny dziś styl skandynawski proponuje osiągnięcie zamierzonych celów poprzez… umiar, prostotę i efektowne dodatki.

U nas znajdziesz garsonki na każdą okazję w wielu modnych kolorach Ostatnim szykiem mody jest tiulowa suknia studniówkowa z koronką

Scandi, bo tak się go określa, słynie z surowego wzornictwa, naturalnych materiałów (np. metal, wełna, drewno), z których wykonane są przedmioty oraz prostoty stylu. Przykłady typowo szwedzkich czy norweskich propozycji to wiklinowe kosze, drewniane, postarzane krzesła i skrzynie, a przy tym lampy w stylu industrialnym, druciane dodatki oraz elementy mebli w wesołych kolorach, np. różnorodnie zdobione gałki szuflad. Taki design staje się elektryzujący już od pierwszego rzutu oka. Ale, co zdecydowanie działa na jego korzyść, jest także funkcjonalny.

Skandynawowie odznaczają się ogromnym wyczuciem stylu, klasy oraz umiejętnością wykorzystania kolorów wśród barw stonowanych, naturalnych czy pastelowych.


https://www.hitobuwie.pl/marki/toscanio.html