Sprytne schowki

Nawet jeśli planujesz zamieszkać sam w kawalerce, uwierz na słowo, masz więcej rzeczy niż ci się wydaje. Trudno je zmieścić na trzydziestu metrach kwadratowych mieszkania, które posiada tylko jeden pokój.

Jeśli nie chcesz, by całość sprawiała wrażenie niechlujstwa i ciągłego bałaganu, będziesz musiał uciec się do sztuczek, które pomogą zmieścić wszystkie niezbędne przedmioty i jednocześnie nie zabiorą zbyt wiele przestrzeni. Dobrym pomysłem jest zakup odrobinę wyższego łóżka, najlepiej z wbudowaną dodatkową szufladą.

Nawet jeśli nie masz ochoty chować na dzień pościeli, to schowek sprawdzi się idealnie na wiele innych rzeczy W małych wnętrzach dobrze sprawdzają się także pufy i siedziska, które mają zdejmowaną bądź otwieraną „górę”. Zupełnie nie zdradzają swojego drugiego zastosowania.

Są funkcjonalne, wygodne i niezastąpione jeśli mieszkamy z rodziną, bądź lubimy często przyjmować gości. Kosztują nie więcej niż standardowe siedziska.

Dlatego jeśli już decydujemy się na zakup tego typu mebli wypoczynkowych, zainwestujmy w rozwiązania tego typu. Wszak lepiej mieć w zanadrzu więcej przestrzeni niż mniej.